понеділок, 5 квітня 2021 р.

Як продуктивно підготуватися до ЗНО

Зовнішнє незалежне оцінювання – складний та відповідальний етап для випускників. Програма з кожного предмета містить величезну кількість вимог щодо рівня знань та навичок. Завдання тестів переважно різнорівневі та охоплюють матеріал за весь період шкільного навчання. Варто прислухатись до порад психологів, як організувати свій час, при підготовці до ЗНО.

1. Спочатку приділіть увагу найскладнішому матеріалу

Якщо ви будете завжди відкладати складні справи на потім, то ризикуєте його взагалі ніколи не зробити. А ще вас буде переслідувати почуття незакінченності, яке може заважати виконувати інші справи.

2. Навчіться казати "НІ"

Якщо якісь справи не входять в план ваших термінових завдань, то краще від них відмовитись. Не бійтесь казати "ні" і думати, що вас не так зрозуміють. Повірте, ті кому ви потрібні, зрозуміють вас.

3. Чистота і порядок в усьому

По-перше, порядок допомагає знайти потрібні речі за короткий проміжок часу. А по-друге, коли у вас чистий, прибраний стіл і все на своїх місцях, це допомагає навести порядок і в думках.

4. Навчіться ставити пріорітети

Ви повинні вміти розташовувати власні справи по рівню важливості. Критерії важливості залежать тільки від вас.

5. Ведіть записи

Коли ви записуєте собі задачі на день / тиждень / місяць / рік - це розвантажує ваш мозок і допомагає структурувати думки. Занотовуйте нові ідеї, бажання, створюйте нові списки і через деякий час побачите, як встигаєте все набагато швидше.

6. Дотримуйтесь встановленого графіку

Намагайтеся зробити всі заплановані на день завдання і не відволікатися на непотрібні справи, які не принесуть нічого, крім витраченого часу. Сюди входять: постійний скролінг соціальних мереж, відволікання на телефоні розмови та інші звички.

7. Встановіть дедлайни

Завдання не можуть тривати вічно. Ставте рамки для кожної. Так ви помітите, як почнете менше відволікатися на інші непотрібні речі і почнете концентруватись на тому, що дійсно потрібно.

 https://studway.com.ua/pidgotuvatisya-do-zno/

Немає коментарів:

Дописати коментар

  Рекомендації батькам по корекції тривожності дітей   У роботі з дітьми з тривожністю необхідно •    Постійно  підбадьорювати ,заохочувати ...