пʼятниця, 8 квітня 2022 р.


Психогігієна або як зберегти психічне здоров,я

Друзі, зараз ми можемо бути на стадії втоми, або уже виходити з неї. Тому психогігієна дуже важлива. Вона може складатися з наступного:

🕣Встановіть графік перегляду новин, сторінок соціальних мереж.
🔎Будь-яку інформацію перевіряйте кілька разів. Особливо якщо ця інформація може призвести до паніки, погіршення психічного стану.
📢Доказ отриманої інформації краще отримувати у очевидців чи з офіційних каналів України.
💯Якщо відчуваєте погіршення психологічного стану, або Вам стабільно погано – зверніться по допомогу до психолога. Зараз багато хто проводить безкоштовно консультації, супервізії, групові терапії. Свої почуття та сильні переживання не варто контейнерувати (витримувати), це точно не допоможе. Краще вчасно подбати про себе!
📺Якщо є можливість, подивіться гарний фільм. Наприклад, про природу. Це буде і дітям цікаво і допоможе відволіктися від потоку новин.
📘Почитайте книгу. Це може бути Ваша улюблена книга, або дитяча книга, а може бути щось із класики. Важливо, щоб це не було про війну, насильство і т. і.
🌳 Якщо є можливість виходити на вулицю, то звертайте увагу на природу, що прокидається, на птахів. Це займе лише 5-10 хвилин (можна більше), та допоможе помітити стабільність у нестабільному місці.
❗Усього кілька невеликих дій може значно покращити стан та допомогти на поточній стадії.

Немає коментарів:

Дописати коментар

  Рекомендації батькам по корекції тривожності дітей   У роботі з дітьми з тривожністю необхідно •    Постійно  підбадьорювати ,заохочувати ...