четвер, 7 травня 2020 р.


До дня матері!
Обійми матері. Вони такі важливі у житті кожної людини і так мало зусиль від нас вимагають. Вони такі різні, а протягом нашого життя дарують нам ніжність, підтримку, віру, спокій, впевненість, захищеність, ласку та здоров’я. Усе це нам дарують з першого подиху мамині обійми. І де б ми не були, скільки б років нам не виповнилося, сила їхнього впливу на людину не змінилася.
Подаровані обійми у дитинстві зрощують у дитячій душі вдячність, любов до рідних, доброту,  до Всесвіту та бажання захистити ці святі почуття.
Саме вісім обіймів у день роблять людину психологічно стійкішою, витривалішою до стресу та щасливішою.
Як стверджують вчені, від маминих обіймів в організмі дитини запускається вироблення окситоцину. Окситоцин — гормон, що викликає почуття задоволення, зниження тривоги й відчуття спокою, коли рідні поруч. Підвищується рівень ендорфінів у крові, розслабляються м’язи, які після народження перебувають в сильному тонусі. Обійми — це ліки від стресу: вони зменшують рівень кортизолу (гормону стресу), який викликає напружений стан.
Психологія стверджує, що через брак щирих обіймів з’являються деякі психосоматичні прояви у тілі, що ведуть до важких захворювань. Зараз є обмеження на обійми, тісні контакти, потрібна ізоляція. Але ж у нас є можливість обійняти наших діток вдома.
Позбавлених тепла материнської любові та обіймів діти не можуть потім у житті поділитися цим і з іншими людьми, тому що не можна віддати іншим те, чого у тебе немає. «Недоколисані» — так називають вже дорослих людей, які норовливі, вперті, егоїстичні та холодні у стосунках з оточуючим світом.
Мами! Скільки б вам не було років, обіймайте своїх дітей. Ваші обійми та ваша молитва рятує дітей від біди
Діти! Скільки б вам не було років, допоки є хоч одна мить прийти до мами і обійняти її, поспішайте це зробити
Дехто скаже, що його мама ніколи не обіймала і є емоційно холодною. Тоді час замислитися, а чи в її дитинстві достатньо обіймів. А насправді вам ніхто не заборонить підійти і попросити сьогодні: «Мамо, обійми мене».
Тож, давайте обійматися щиро з нашими дітками в цей складний час!

Немає коментарів:

Дописати коментар

  Рекомендації батькам по корекції тривожності дітей   У роботі з дітьми з тривожністю необхідно •    Постійно  підбадьорювати ,заохочувати ...